Haydi Çocuklar Camiye – Haydi Çocuklar Camiye

İlginizden dolayı teşekkür ederiz!


Camilerimizin, genç arkadaşlarımıza da her zaman açık olduğunu unutmamalıyız! Genç ve temiz akılların da Allah’ın varlığını hissedip kendilerini keşfetmeye, gündelik hayatlarında Allah’tan aldıkları enerjiyle iyi bir insan olmaya ve ahiret hayatı ile yaşamları arasında denge kurmaya ihtiyaçları var. Bunu öğrenmek için Cami’den daha güzel bir yer olamaz.

Bizler genç arkadaşlarımızı motive ederek Cami kültürünü onlarla tanıştırmaya gönül verdik. Bunun için de çeşitli ödüllerin olduğu bir sistem geliştirdik. Dileriz ki cami kültürünü yaşamlarının bir parçası haline getirmiş nesiller yetiştirebiliriz!..

NAMAZINI CAMİDE KIL, PUANLARI TOPLA, ÖDÜLÜNÜ AL!


Daha Fazla Bilgi

Kendinle Tanışırsın

Zihnini Temizlersin


Ahireti Hatırlarsın

Yaşamı Anlarsın


Denge Kurarsın

Daha Rahat Odaklanırsın


Cami içerisindeki sessizlik, ruhsal enerji ve rahatlamanın sana olağanüstü katkılar getireceğini biliyor musun?.. . Cami aynı zamanda Allah’ın evi olarak geçer. Yani burada, aslında Rabbimizin misafiri sayılırsın! Unutma, Allah’ın kapısı ve evi sana her zaman açıktır. Camide arkadaşlarınla ve büyüklerinle kıldığın namaz, Allah’ın makamında daha güzel bir namaz olur. Çünkü Rab sana sosyalleşmeni, insancıl olmanı öğütlüyor. Camide geçireceğin zaman psikolojik olarak rahatlamanı sağlar. Burada aklın boş meşguliyetlerden arınır. Sen de camiden çıktığında derslerine, oyununa ve ilgi alanlarına daha rahat konsantre olabilirsin. Hepimizin kendimizi daha iyi tanımamız gerektiğini biliyor musun?.. Camiler kendinle baş başa kalman, kitap okuman ve kendini daha iyi keşfetmen için mükemmel yerlerdir!

Web -Footer
Giriş Yap