Yarışma ve Sık Sorulan Sorular

Yarışmamıza ait bazı sorularınıza aşağıda hazır yanıt bulunduruyoruz. Farklı sorunuz var ise sağ alt tarafta bulunan hareketli butona basarak bize ulaşabilirsiniz.

 • Kimler Katılabilir?

  Yarışmaya katılmak için hiçbir yaş sınırı yoktur. Ödüller 6-13 yaş aralığındaki çocuklara verilecektir.

 • Kayıtların Başlama Tarihi: 5 Ocak Perşembe
  Son Kayıt Tarihi: 25 Ocak Çarşamba 23.59
  Yarışma Başlangıç Tarihi: 25 Ocak Çarşamba sabah namazı ile başlıyor
  Yarışma Bitiş Tarihi: 3 Şubat Cuma yatsı namazı ile sona eriyor
  Online Ödül Töreni: 9 Şubat Perşembe

 • www.haydicocuklarcamiye.com sitesinde yer alan KAYIT OL butonu üzerinden kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz. Aynı telefon numarası ile birden fazla kayıt yapılabilmektedir ama şifrelerinin farklı olması gerekmektedir.

 • 10 gün boyunca namazlarımızı mümkünse camide değilse evlerimizde kılarak puan kazanıyoruz. (Cami de kılınması durumunda ekstra puan kazanılacaktır.)
  Kıldığınız namazları aynı gün içerisinde kendi özel sayfanızdan işaretliyorsunuz.
  Proje sonunda “380 ile 450 arası” puan kazanan kız çocukları ile “400 ile 450 arası” puan kazanan erkek çocukları içerisinden, kura ile yapılan çekilişte binlerce çocuğa sürpriz hediyeler verilecektir. Projenin asıl ödülünün ebeveynler tarafından verilmesini istiyoruz. Kendi belirlediğiniz ödülü, yine kendi belirlediğiniz puana göre proje sonunda kendiniz temin ederek çocuğunuza hediye edebilirsiniz.

 • Sabah Namazı : 10 Puan (+3 Puan)
  Öğle Namazı : 5 Puan (+2 Puan)
  İkindi Namazı : 5 Puan (+2 Puan)
  Akşam Namazı : 5 Puan (+2 Puan)
  Yatsı Namazı : 8 Puan (+3 Puan)

  Not: Camide cemaatle kılanlara yukarıda belirtildiği gibi ek olarak artı puan verilecektir.

 • Yarışmamız, güven esasına dayalıdır. Katılımcının veya ebeveyninden siteden yapmış olduğu namaz girişleri baz alınacaktır.

 • Projeye yurtdışından katılmak mümkündür. Fakat, yurtdışı katılımcılarına merkezi ödül verilemeyecektir. Ebeveynler kendi belirledikleri hediyeyi kendileri temin ederek çocuklarına verebilirler.

 • Proje başladığı zaman kullanıcı girişi yapınız, hangi vakti nerede (ev veya cami) kıldıysanız işaretleyip kaydedin. Namaz girişlerini, her vakit namazı kıldıktan sonra yapabileceğiniz gibi, gün sonunda topluca yapabilirsin. Kullanıcı girişi yaptığınızda toplam puanınızı görebilirsiniz.

 • “www.haydicocuklarcamiye.com adresi ana sayfasından KAYIT OL butonunu tıklayarak kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz.

 • Binlerce çocuğa yarışma sonucunda çekilişle hediye veriyoruz. Bu iyilik yarışında siz de yer almak isterseniz yapmanız gereken çok basit. www.haydicocuklarcamiye.com adresi ana sayfasından bulunan “BAĞIŞ” kısmından kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

 • Öncelikle yarışmaya kaydolmanız gerekmektedir. Kayıt bilgilerinizle kullanıcı girişi yaptığınız zaman "Arkadaşını Davet Et" butonunu kullanarak davetleri gerçekleştirebilirsiniz. En çok arkadaşını davet eden 100 kişiye akıllı saat hediye edilecektir.