Yarışma ve Sık Sorulan Sorular

Yarışmamıza ait bazı sorularınıza aşağıda hazır yanıt bulunduruyoruz. Farklı sorunuz var ise sağ alt tarafta bulunan hareketli butona basarak bize ulaşabilirsiniz.

 • Kimler katılabilir?

  Yarışmaya katılmak için hiçbir yaş sınırı yoktur.

 • Son kayıt tarihimiz bulunmamaktadır.
  Yarışma Başlama Tarihi: 02 Nisan Cumartesi günü sabah namazı ile başlıyor
  Yarışma Bitiş Tarihi: 1 Mayıs Pazar günü yatsı namazı ile bitiyor.

 • Yarışmamıza kayıt ol butonu üzerinden kayıt olabilirsiniz. Bir telefon numarasına birden fazla kayıt alınabilmektedir. (Şifrelerinin farklı olması gerekmektedir.)

 • 30 gün boyunca namazlarızı mümkünse camide değilse evlerinizde kılarak ayrıca oruç tutarak puan kazanıyoruz. (Cami de kılınması durumunda ekstra puan kazanılacaktır.)
  Kıldığınız namazları ve tuttuğunuz oruçları aynı gün içerisinde kendi özel sayfanızdan işaretliyorsunuz.
  Proje sonunda merkezi bir ödül verilmeyecektir. Proje içerisinde çeşitli çekilişler gerçekleştirilecektir. Burada aile içi bir yarışma formatına dönüştürmek istedik. Ailenin belirttiği puanları geçmeleri durumunda ödülü ailenin vermesini arzu ediyoruz.

 • Oruç (Tam Gün) : 12 Puan
  Tekne Orucu (Yarım Gün) : 6 Puan
  Sabah Namazı : 10 Puan (+3 Puan)
  Öğle Namazı : 5 Puan (+2 Puan)
  İkindi Namazı : 5 Puan (+2 Puan)
  Akşam Namazı : 5 Puan (+2 Puan)
  Yatsı Namazı : 8 Puan (+3 Puan)
  Teravih Namazı : 10 (+3 Puan)

  Not: Camide cemaatle kılanlara yukarıda belirtildiği gibi ek olarak artı puan verilecektir.

 • Yarışmamız, güven esasına dayalıdır. Katılımcının veya ebeveyninden siteden yapmış olduğu namaz girişleri baz alınacaktır.

 • Projeye yurtdışından katılmak mümkündür. Fakat, yurtdışı katılımcılarına merkezi ödül verilemeyecektir. Ebeveyni tarafından ödüller verilecektir.

 • Proje başladığında, kişisel hesabınızdan sisteme giriniz. Kıldığınız namazın vaktini işaretleyip kayıt tuşuna tıklayarak girişinizi kaydedin. Namaz girişlerini, her vakit namazı kıldıktan sonra yapabileceğiniz gibi, gün sonu girişlerini topluca da yapabilirsin.
  Kişisel hesabınızdan sisteme girdiğinizde kazandığınız toplam puanı görebilirsin.

 • Projeye katılmak için, www.haydicocuklarcamiye.com adresinde yayınlanmakta olan "Kayıt Formunu" doldurman yeterlidir.

 • Merkezi olarak, çekilişle ödül kazanan binlerce kişiye ödül vereceğiz. Bu ödüllerin bir kısmına destek olabilir hatta destek bulma konusunda gayret gösterebilirsin. Bu konudaki talebini ana sayfa üzerindeki "Ödül Desteği" butonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.